top
KLIKNIJ I ZADZWOŃ

 

 

Kontakt
ul. Zemborzycka 65
20-445 Lublin
tel./fax (81) 744-35-53
e-mail: ekolog.sc@gmail.com

BDO 000002572

poniedziałek – piątek: 7:00 – 14:30
sobota: 7:00 – 11:30

 

 NASZA OFERTA

Oferta firmy Ekolog s.c. obejmuje skup złomu stalowego i żeliwnego. Działamy głównie na terenie Lublina i miejscowości okolicznych, ale zapraszamy również Klientów z innych regionów Polski, którzy chcą się pozbyć zalegającego złomu.

Skupujemy złom stalowy i żeliwny. Posiadamy wagę najazdową oraz samochód samozaładowczy wyposażony w HDS. Bardzo chętnie nawiążemy długoterminową współpracę z firmami w zakresie odbioru złomu. Wykonujemy wszelkiego rodzaju demontaże konstrukcji stalowych, maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych.

 

Oferujemy złom wsadowy – dokładnie wyselekcjonowane odpady metalowe, przygotowane do bezpośredniego użycia w procesie stalowniczym oraz złom niewsadowy, który wymaga przerobu mechanicznego lub ręcznego dla uzyskania potrzebnych wymiarów, postaci i masy.

 

Zajmujemy się również sprzedażą złomu użytkowego. W naszej ofercie posiadamy pełnowartościowe wyroby stalowe, pochodzące z demontażu. Są to między innymi rury, pręty, blachy, stal konstrukcyjna, różnego rodzaju podzespoły i urządzenia, dostępne w korzystnej cenie.

Formę płatności dostosowujemy do potrzeb Klienta. W uzasadnionych przypadkach odbiór złomu od Klienta jest poprzedzony przedpłatą. Z nami transakcja odbywa się na uczciwych warunkach!

 

Zapraszamy serdecznie.